Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co., Ltd.

Nie ma problemu z oznaczaniem, Chuke skupia się na maszynie do znakowania przez 14 lat.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyMaszyna do znakowania laserowego włókien

100X100MM metalowa maszyna do znakowania laserowego obiektywów do etykiet, światłowodowa maszyna do znakowania laserowego

dobra jakość Maszyna do znakowania laserowego włókien na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do znakowania laserowego włókien na sprzedaż
Kupiliśmy maszynę do znakowania laserowego. Jest dobrej jakości. Hope CHUKE cały czas ma dobry biznes

—— Alfanar Electrical System

Kupiliśmy maszynę do znakowania laserowego. Jest to jakość googowa. Hope CHUKE cały czas ma dobry biznes

—— Alfanar Electrical System

Chuke współpracuje z nami od ponad 10 lat. Dostarczają nam akcesoria do maszyn do znakowania, dzięki czemu nasze maszyny sprzedają się dobrze w Indiach.

—— Sterowanie znakami EtchON

Już na początku kupiliśmy już drugie urządzenie do znakowania laserowego, które jest kompatybilne z naszą linią produkcyjną, w pełni zautomatyzowanym znakowaniem, szybkim, bezpiecznym i wydajnym znakowaniem.

—— Firma Ford

Im Online Czat teraz

100X100MM metalowa maszyna do znakowania laserowego obiektywów do etykiet, światłowodowa maszyna do znakowania laserowego

Chiny 100X100MM metalowa maszyna do znakowania laserowego obiektywów do etykiet, światłowodowa maszyna do znakowania laserowego dostawca

Duży Obraz :  100X100MM metalowa maszyna do znakowania laserowego obiektywów do etykiet, światłowodowa maszyna do znakowania laserowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny, Chongqing
Nazwa handlowa: Chuke
Orzecznictwo: CE,FDA,ISO9001
Numer modelu: FIMM-A01

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD 3500-9500/Set
Szczegóły pakowania: Drewniana obudowa o wymiarach 95x81x122cm
Czas dostawy: 3-8 dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, , MoneyGram
Możliwość Supply: 500 zestawów / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
obszar oznakowania: 100x100mm oznaczanie treści: Etykiety
Źródło laserowe: Raycus Funkcja: Taniość
Nazwa produktu: maszyna do grawerowania laserowego na biurku
High Light:

laserowy marker światłowodowy

,

laserowy system znakowania

100X100Mm Obiektyw stacjonarny do grawerowania laserowego na etykietach

Zasada działania

Maszyna do znakowania laserem światłowodowym jest zastosowaniem wiązki laserowej na różnych powierzchniach materiału oznakowanych stałym znakiem. Efekt znakowania polega na odparowaniu materiału powierzchniowego w celu odsłonięcia głębokiego materiału, lub poprzez światło może prowadzić do fizycznych zmian w materiale powierzchniowym i "wygrawerować" ze śladów lub przez spalenie części materiału, aby pokazać pożądany wzór trawienia, Tekst, kody paskowe i inna grafika.

Parametr maszyny do znakowania laserem światłowodowym

Moc lasera

10 W / 20/30 / 50W
Laserowa długość fali 1064nm
Jakość wiązki światła <2
Powtarzająca się precyzja ± 0,002
Zakres znakowania 110x110mm (dostosuj)
Głębokość znakowania 0,01 ~ 1 mm
Szybkość znakowania 7000 mm / s
Minimalny charakter 0,15 mm
Minimalna szerokość linii 0,01 mm
Częstotliwość powtarzania 20 kHz ~ 30 kHz
Oznaczanie treści

Grafika, tekst, kody kreskowe, kod dwuwymiarowy,

data, numer partii, numer seryjny

Obsługiwany jest format graficzny bmp, png, ai, dxf, dst, plt

220 V ± 10% / 50 Hz / 4A
Rozmiar 570 mm x 270 mm x 200 mm
Waga brutto 135 kg
Interfejs sterowania standardowy port USB
Żywotność modułu laserowego 100000 ~ 200000 godzin

Podanie

Próbka do znakowania za pomocą lasera światłowodowego

Maszyna do znakowania laserowego włókna jest szeroko stosowana w elektronice, tworzywach sztucznych, opakowaniach, materiałach budowlanych, oświetleniu, bibelotach, kosmetykach i innych branżach, bez zapasów, zanieczyszczeń.

Metoda użycia

Maszyna do znakowania laserem światłowodowym jest bardzo prosta w obsłudze, włącza całą moc, otwiera oprogramowanie na komputerze, wprowadza wymaganą zawartość znakowania, dostosowuje różne parametry, przekazuje do zadowolenia, można rozpocząć oznaczanie.

Cechy produktu

Obróbka laserowa i tradycyjne metody przetwarzania są różne, obróbka laserowa musi przetwarzać powierzchnię samego materiału, aby móc pochłonąć długość fali lasera, w celu przeprowadzenia przetwarzania, podczas gdy tradycyjne przetwarzanie nie spełnia takich wymagań. Jednak obróbka laserowa nie wymaga materiałów eksploatacyjnych, nie spowoduje zniekształceń deformacji produktu, czasu przetwarzania za pomocą komputera do sterowania działaniem elastycznym.

FAQ

Tak zwana maszyna do znakowania laserem światłowodowym to rodzaj maszyny do znakowania wykorzystującej laser światłowodowy, laser światłowodowy o niewielkich rozmiarach (bez urządzenia chłodzącego wodą, chłodzony powietrzem), dobrej jakości wiązki (tryb podstawowy), bezobsługowy funkcje. Dzisiejszy sprzęt światłowodowy może nie tylko obniżyć koszty konserwacji, ale także znacznie wydłużyć żywotność, zaznaczając efekt w porównaniu z oryginałem bardziej szczegółowym i wyraźnym

Funkcja projektowania

Obsługa automatycznego kodowania, drukowania numeru seryjnego, numeru partii, daty, kodu kreskowego, kodu dwuwymiarowego, automatycznego numeru skoku, obsługuje wiele powszechnie używanych formatów plików graficznych, takich jak PLT, DXF, AI, DST, BMP, JPG itp.

Cechy produktu

Urządzenia do znakowania laserowego włókien optycznych optoelektromechaniczne ogólna struktura systemu, zastosowanie standaryzacji sprzętowej i programowej, modułowa konstrukcja jednostek funkcjonalnych, zestaw zestawów laserowej grawerki laserowej i na tej podstawie specjalny system obróbki skrawaniem i znakowania lotu Przetwarzanie części specjalnych wymaga rozszerzenia praktycznego zastosowania plotera tnącego.

Pakowanie i wysyłka

Pakowanie w drewnianej skrzynce, 95 * 81 * 122cm Maszyna brutto to 1-188 KG, można użyć ekspresowej dostawy. Jeśli ponad 75 kg, możesz wybrać transport morski.

Obsługa posprzedażna

1.3 letnia gwarancja, zapewniająca bezpłatne wsparcie techniczne.
2. W okresie gwarancyjnym, w okresie gwarancyjnym, w wymaganych częściach po uszkodzeniu bez uszkodzeń spowodowanych przez inne osoby, fracht ponosi nas.
3. Maszyna została skorygowana przed dostawą, instrukcja obsługi jest zawarta w dostawie. Jeśli są jakieś inne pytania, uprzejmie powiedzcie nam.

Chuke Factory


Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co, Ltd specjalizuje się w rozwoju i produkcji pneumatycznej maszyny do znakowania, pneumatycznych urządzeń do znakowania, pneumatycznych igieł do znakowania. Badania i rozwój oraz produkcja igieł do sprzedaży igieł 11 lat to najwcześniejsi producenci igieł do oznaczania. Znakowanie produkcji igieł ze zwykłego sprzętu tokarskiego do w pełni zautomatyzowanego sprzętu CNC, oznaczanie technologii igieł jest początkiem kilku procesów, a teraz ma w pełni zautomatyzowane wyposażenie, proces jest zakończony, w pełni gwarantowana jakość produktu, dokładność, koncentryczność i wydajność. Tak fioletowa igła do znakowania Asahi była w stanie sprostać różnym potrzebom znakowania maszyny. Był w całym kraju i na świecie. Udział w rynku w wysokości 70%. Purple Asahi to prawdziwi specjaliści od igły do ​​znakowania.

Szczegóły kontaktu
Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: zoya zhou

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)