Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co., Ltd.

Nie ma problemu z oznaczaniem, Chuke skupia się na maszynie do znakowania przez 14 lat.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd

dobra jakość Maszyna do znakowania laserowego włókien na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do znakowania laserowego włókien na sprzedaż
Kupiliśmy maszynę do znakowania laserowego. Jest dobrej jakości. Hope CHUKE cały czas ma dobry biznes

—— Alfanar Electrical System

Kupiliśmy maszynę do znakowania laserowego. Jest to jakość googowa. Hope CHUKE cały czas ma dobry biznes

—— Alfanar Electrical System

Chuke współpracuje z nami od ponad 10 lat. Dostarczają nam akcesoria do maszyn do znakowania, dzięki czemu nasze maszyny sprzedają się dobrze w Indiach.

—— Sterowanie znakami EtchON

Już na początku kupiliśmy już drugie urządzenie do znakowania laserowego, które jest kompatybilne z naszą linią produkcyjną, w pełni zautomatyzowanym znakowaniem, szybkim, bezpiecznym i wydajnym znakowaniem.

—— Firma Ford

Im Online Czat teraz

Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd
USŁUGI NASZ ZESPÓŁ Informacje o firmie Wystawa maszyn do znakowania Chuke Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
marki : CHUKE
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 760000-1500000
Rok założenia : 2006
pc Export : 40% - 50%
Main product: Marking needle
Main product: Fiber laser marking machine
Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co., Ltd. jest spółką zależną Chongqing Zixu Machine Works, zlokalizowaną w Chongqing, pięknym mieście w Chinach. Firma Zixu została założona w 2006 roku, jest projektowaniem, produkcją, marketingiem jako jedna z firm produkujących maszyny znakujące.

Po latach rozwoju i badań oraz wysiłku, obecnie firma posiada 5 międzynarodowych zaawansowanych linii produkcyjnych do znakowania maszyn, ponad 10 zestawów urządzeń sterujących numerycznie, rozbudowanych do ponad 100 pracowników.

Nasza firma ma pełne specyfikacje produktów, doskonałą jakość. Główne produkty to: Maszyna do znakowania metalu, Maszyna do znakowania laserowego włókien, Maszyna do znakowania laserowego mini włókien, Maszyna do znakowania CO2, Maszyna do znakowania laserowego, Maszyna do znakowania laserowego UV, Elementy do znakowania laserowego, Przenośna maszyna do znakowania kropkami, Maszyna do znakowania pinów , Maszyna do znakowania elektrycznego, Pneumatyczna maszyna do znakowania, Igła do znakowania itp.

Aby poprawić jakość naszej maszyny do znakowania, wkładamy znaczny wysiłek i czas w naukę i badania. Do tej pory nasza maszyna do znakowania zawsze znajdowała się na krajowym poziomie zaawansowanym .

Zadowolona obsługa naszych klientów jest zawsze tym, co robimy po pierwsze, wraz z doskonałym zarządzaniem, konkurencyjną ceną, dobrą jakością produktów i zaawansowanym sprzętem. Mamy pełne zaufanie do przyszłości współpracy. Witamy klientów w kraju i za granicą w naszej firmie i cieszymy się, że nawiążemy ze sobą stosunki handlowe.

Szczegóły kontaktu
Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd

Tel: 86-189-96831663

Faks: 86-23-86023033

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)