Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co., Ltd.

Nie ma problemu z oznaczaniem, Chuke skupia się na maszynie do znakowania przez 14 lat.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyCzęści do znakowania laserowego

100 * 100MM Laserowa maszyna do znakowania laserowego Soczewka ogniskowa ISO / certyfikat TUV

dobra jakość Maszyna do znakowania laserowego włókien na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do znakowania laserowego włókien na sprzedaż
Kupiliśmy maszynę do znakowania laserowego. Jest dobrej jakości. Hope CHUKE cały czas ma dobry biznes

—— Alfanar Electrical System

Kupiliśmy maszynę do znakowania laserowego. Jest to jakość googowa. Hope CHUKE cały czas ma dobry biznes

—— Alfanar Electrical System

Chuke współpracuje z nami od ponad 10 lat. Dostarczają nam akcesoria do maszyn do znakowania, dzięki czemu nasze maszyny sprzedają się dobrze w Indiach.

—— Sterowanie znakami EtchON

Już na początku kupiliśmy już drugie urządzenie do znakowania laserowego, które jest kompatybilne z naszą linią produkcyjną, w pełni zautomatyzowanym znakowaniem, szybkim, bezpiecznym i wydajnym znakowaniem.

—— Firma Ford

Im Online Czat teraz

100 * 100MM Laserowa maszyna do znakowania laserowego Soczewka ogniskowa ISO / certyfikat TUV

Chiny 100 * 100MM Laserowa maszyna do znakowania laserowego Soczewka ogniskowa ISO / certyfikat TUV dostawca

Duży Obraz :  100 * 100MM Laserowa maszyna do znakowania laserowego Soczewka ogniskowa ISO / certyfikat TUV

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chongqing, Chiny
Nazwa handlowa: Chuke
Orzecznictwo: CE,FDA,ISO9001,TUV
Numer modelu: Lens-A01

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD400-900/piece
Szczegóły pakowania: Karton 20x20x20cm
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 sztuk / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Kolor: Czarny Nazwa handlowa: Chuke
Aplikacji:: Maszyna do znakowania laserowego włókien Funkcja: dobra jakość
wielkość pracy: 100 * 100Mm Certyfikat: Certyfikat ISO
High Light:

laser engraving machine parts

,

co2 laser source

Iso Certificate 100 * 100Mm Fiber Laser Marking Machine Lens

Zasada działania

Soczewka, która może skutecznie zmniejszyć rozmiar detektora, nazywana jest lustrem polowym, pracującym w pobliżu płaszczyzny ogniskowej obiektywu.

Podanie

Stosowany jest głównie w maszynach do znakowania laserowego do homogenizacji niejednorodnego oświetlenia na światłoczułej powierzchni detektora

Metoda użycia

Zainstaluj go na maszynie do znakowania laserowego

Funkcja produktu

Lustro polowe można podzielić na soczewkę F-Theta i daleki środek obiektywu. Ponieważ koszt i koszt soczewki dalekiego serca są bardzo wysokie, soczewka F-theta jest używana głównie w laserowej maszynie do znakowania używanej w przemyśle. Bez deformacji położenie ogniska zależy od ogniskowej obiektywu i stycznej kąta odchylenia. Lokalizacja fokusa zależy tylko od długości ogniskowej i kąta odchylenia, co upraszcza metodę obliczania położenia ostrości.

FAQ

Jakie są najczęstsze długości fal 1. lusterek? Jaki jest zakres dwóch polowych lusterek o długości 1064 nm i 10 600 nm w chwili obecnej? 100 * 100 mm, 150 * 150 mm, 300 * 300 mm

Funkcja projektowania

zwiększyć zdolność belek krawędziowych do wejścia w detektor; (2) W tym samym głównym systemie optycznym dodatkowe lustro pola zmniejszy obszar detektora. Jeśli używasz tego samego obszaru detektora, możesz rozszerzyć pole widzenia, aby zwiększyć strumień padający;
(3) Płytkę modulacyjną można umieścić poza płaszczyzną obrazu, aby rozwiązać problem polegający na tym, że modulatora nie można nigdzie umieścić.

Cechy produktu

Wysoka precyzja i wysoka przezroczystość lustra pola z optymalizacją charakterystyki jakości wiązki laserowej, wręcz przeciwnie, jeżeli wybór niskiej jakości lustra polowego spowoduje uszkodzenie wiązki, dzięki czemu jakość znakowania nie będzie dobra, rozmyta i tak dalej.

Czas pochlebstwa 5-8 dni roboczych
Rodzaj wysyłki Ekspresowe, lotnicze lub morskie
Warunki płatnośći T / T, karta kredytowa, western union, paypal
wielkość paczki 20 x 25 x 30 cm
Waga brutto 1 KG

Pakowanie i wysyłka

Transport towarów musi być zgodny z odpowiednimi przepisami odpowiedniego działu transportu (drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego). Wysyłka, towary powinny być skonfigurowane do równowagi, linia produkcyjna z piasku ceramicznego nie powinna kłaść nacisku na jeden lub jeden koniec, w razie potrzeby podjąć środki przeciwwagi. Podczas załadunku należy zwrócić uwagę na obszar styku małych części i części ciała o niewielkiej wadze. Takich jak kowadło można ustawić wagę. Zestaw ciężkich części powinien podjąć środki w celu zwiększenia powierzchni styku nośnika i ciała.


Chuke Factory

Chongqing chuke inteligentne urządzenia maszynowe, Ltd. została założona w 2006 roku, zanim nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w obróbce skrawaniem, więc nasza firma ma siedzibę w początkowej branży produkcji igieł do znakowania, z potrzebami klientów, nasza firma stopniowo realizuje ekspansja firmy na siłę techniczną do tej pory firma ma krajowe odpowiedniki w czołówce biznesu niestandardowego, osiągnęła nową wysokość, albo pneumatyczne urządzenie do znakowania lub maszyna do znakowania laserowego została uznana przez klientów, igła do oznaczania zajmuje większość rynku krajowego. Nasze produkty zostały certyfikowane przez światowej klasy systemy jakości, w tym ISO, CE, PDA, TUV i tak dalej. Niedawno firma rozwiązuje nowe problemy techniczne, aby świadczyć nowe usługi klientom o wyższych wymaganiach. Nasze produkty są wdrażane w okresie gwarancyjnym w celu bezpłatnej naprawy i wymiany okresu przydatności do użycia, w dowolnym momencie naliczają tylko opłaty za koszty, zasoby w celu rozwiązania problemu klienta jako naglącego niebezpieczeństwa dla zaspokojenia potrzeb klienta. Bez względu na to, gdzie jesteś, możemy Ci służyć. została założona w 2006 roku, zanim nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w obróbce skrawaniem, dzięki czemu nasza firma ma siedzibę w początkowym zakładzie produkcji igieł, z potrzebami klientów, nasza firma stopniowo realizuje ekspansję firmy do siły technicznej jak dotąd firmy ma krajowych odpowiedników w czołówce działalności niestandardowej, osiągnęła nową wysokość, albo pneumatyczne urządzenie do znakowania lub maszyna do znakowania laserowego została uznana przez klientów, igła do oznaczania zajmuje większość rynku krajowym rynku. Nasze produkty zostały certyfikowane przez światowej klasy systemy jakości, w tym ISO, CE, PDA, TUV i tak dalej. Niedawno firma rozwiązuje nowe problemy techniczne, aby świadczyć nowe usługi klientom o wyższych wymaganiach. Nasze produkty są wdrażane w okresie gwarancyjnym w celu bezpłatnej naprawy i wymiany okresu przydatności do użycia, w dowolnym momencie naliczają tylko opłaty za koszty, zasoby w celu rozwiązania problemu klienta jako naglącego niebezpieczeństwa dla zaspokojenia potrzeb klienta. Bez względu na to, gdzie jesteś, możemy Ci służyć.


Usługi posprzedażne


Szkolenie, jak instalować części maszyny, szkolenia dotyczące korzystania z urządzenia.
.

Szczegóły kontaktu
Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: zoya zhou

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)